22 listopada 2019

Kraina Lodu 2 i ....Avengers ?Kraina Lodu 2 i Avengers ? Wiem że to dość dziwne połączenie, bo co może łączyć Else i Anne oraz Kapitana Amerykę ?! Wydaje się że nic...Jednak odpowiedz jest dość prosta jeśli obserwujecie Cool Pack. Bo to w ich najnowszej kolekcji plecaków pojawiają się ulubieni bohaterowie najróżniejszych bajek i filmów dzieci i młodzieży. 

Nie bez powodu przedstawiam Wam część tej kolekcji dzisiaj ! To dziś do kin wchodzi najbardziej wyczekiwana bajka Disneya ostatnich lat. Kraina Lodu 2 już dziś w kinach i sama przebieram nogami by zobaczyć jakie dalsze losy czekają główne bohaterki tej bajki. 

Cool Pack z tej okazji wypuścił serie plecaków. Znajdziecie tam wzór z dzisiejszych zdjęć w jesiennej aurze, ale też drugą wersje bardziej lodową :) CoolPack nie kończy na świetnym designie, bo plecaki oprócz podstawowej swojej funkcji, ( bycia plecakiem ) po włączeniu ledowych świateł zmieniają się na obrońce życia Waszych dzieciaków. Może i brzmi to przesadziście, ale sama wiem, jak po zmroku, mało widoczne są dzieci na ulicach i chodnikach. Kilka razy w tygodniu jezdzimy rowerami na zajęcia sportowe. Drogą rowerową która miion razy przecina się z ulicą. Nie wyobrażam sobie by Vivika z Olkiem jezdzili bez tej ochrony. Plecki można włączyć na 23 programy świetlne o różnych kolorach i trybach działania. Myśle że mogą to być fajne i funkcjonalne, ale też zapewniające bezpieczeństwo prezenty świąteczne. 
Plecak w Avengersy to moj drugi ulubiony w kolekcji. Siłą rzeczy musiałam obejrzeć z Olkiem wszystkie części tej serii i to po kilka razy, no i stać się drugą największą fanką tych superbohaterów :P No i stało się - uwielbiam ich wszyskich - a w szczególności Thora 💘 Tak czy inaczej ten plecak możecie kupić również w wersji z ledami i sprawić by był jeszcze bardziej COOL ! 

Avengers pojawiają się również w kolekcji zegarków AM:PM które znajdziecie wyłącznie w APART. ( KLIK ) Kapitan Ameryka, Iron Man czy spider Man rozsiedli się na tarczach zegarków w fajnej, dynamicznej estetyce. Są bardzo unisexowe więc może znajdą swoich zwolenników również wsród dziewczyn ? :)

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza