powrót do strony głównej / back to main page

Vivi&Oli for CHILDRENSALON - Dolce&Gabbana animal print dress


 • 7

Kiedy latem na ivencie Dolce&Gabbana przy okazji targów Pitti Bimbo we Florencji ( relacja z wyjazdu TUTAJ ) zobaczyłam tą sukienkę, wiedziałam że musi się u nas pojawić. To przełomowy krok w kolekcji dziecięcej tej marki a nadruki zwierzęce nigdy przedtem nie były tak malownicze i artystyczne. Ich wiewiórki i króliki są niczym zdjęte z płótna a w połączeniu z nasyconą  czerwienią  tworzą spójną, wręcz idealną całość. Wzór ten pojawia się też w głównej kolekcji D&G i obok motywu kluczy i rycerskich zbroi jest niekwestionowanym hitem sezonu. 
Pewnie wiecie że jestem totalną maniaczką Dolce&Gabbana, że gdybym byłą obrzydliwie bogata to wykupiłabym  całą kolekcje dla dzieci...i dla siebie. Nie ma to nic wspólnego ze snobizmem, lecz zwyczajnie każdy ich projekt traktuje jak osobne dzieło sztuki, które nie zawsze pasuje trzylatkom, ale czasem nie mogę się powstrzymać. Dzisiejsza sukienka jest jednak wyjątkowo dziewczęca i jak najbardziej pasuje Vivce ... razem wyglądają zjawiskowo, dosłownie a zdjęcia nie oddają nawet połowy tego zjawiska. Klasyka w najlepszym wydaniu i to kocham najbardziej. Bez zbędnych kombinacji, nadęcia po prostu Dolce.  

Sukienki sprzedały się w jeden dzień po naszej publikacji na instagramie, ale w tym wzorze został jeszcze TEN model ( o polowe tańszy ) , peleryna czy odzież narciarska :P 


Dress / Sukienka - Dolce&Gabbana - at  www.childrensalon.com


Hat / Beret - CTH Mini

Socks - Collegien 

Shoes - Jacadi Paris
7 komentarzy:

 1. Cudowna jest :) i przepięknie wygląda w czerwonym :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Pięknie, ja od kiedy pokazałaś zestawienie na fb - choruję na tę pelerynkę <3

  OdpowiedzUsuń
 3. piękna sukienka, ale zdjęcia i Vivka - zjawiskowe!!!!! tworzysz małe cudenka Kasiu!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Ta sukienka to arcydzieło!Coś pięknego.Świetnie zestawiłaś ją z beretem i podkolanówkami, a sceneria dopełnia kompozycji.Ty również stworzyłaś coś pięknego i malowniczego tą sesją.Jestem zachwycona i niezwykle zainspirowana.Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Z ciekawości zaglądnęłam na zdięcia z kampanii , i co ? Niech się uczą od Ciebie jak się robi zdięcia żeby pokazać produkt. Jestem pełna podziwu.

  OdpowiedzUsuń
 6. Przecudna !I jak pieknie wspólgra z kolorami jesieni!

  OdpowiedzUsuń

Instagram

-

-

-