powrót do strony głównej / back to main page

First summer look / Mayoral


 • 5

Po byle jakiej i szarej jesieni zimie i dopiero rozkręcającej się wiośnie Maroko przywitało nas pełną gamą żywych barw. Głodna soczystych kolorów nie zawiodłam się niezliczoną ilością odcieni zieleni, która stała się idealnym tłem do pierwszych z naszych zdjęć. Niespotykana u nas roślinność zainspirowała nie tylko mnie. Palmy, kaktusy czy opuncje do dziś pojawiają się w pracach dzieciaków. 

Nowy sezon zaczynamy od bardzo letniej propozycji hiszpańskiej marki Mayoral. Urzekły mnie mozajkowe wzory niczym od Dolce&Gabbana w propozycjchach dla dziewczynek i romantyczne kwiatki w odważnych kolorach w wersji dla chłopców. Do tego fajne kaplelusze ,sandały i prosty letni niewymuszony look gotowy. 
Vivienne : 

Overalls - Mayoral via La Pontino (  -25% )  

Hat - Mayoral - via La Pontino ( -25 % ) 

Shoes - Manuela de Juan 

Olivier

Shirt - Mayoral - La Pontino ( -25 % )

Trousers - Mayoral - La Pontino  ( - 25 % ) 

Shoes - Manuela de Juan Do środy ( 27go ) na hasło ViviOli promocja -25% na wszystkie kolekcje wiosna lato polskich i zagraniczych producentów oraz wszystkie buty Ocra, Monino czy AKID !!!BUTY ------> KLIK .
Dziękujemy ITAKA za świetne wakacje !


.

.

5 komentarzy:

 1. jejku jejku ale jesteście piekni ;)))

  OdpowiedzUsuń
 2. pieknie fotograficznie sie rozwijasz. Maroko to wg mnie raj dla fotografa. A przedostatnie zdjecie, portret Vivi jest piękne :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Czym pani robi zdjecia? Aparat i obiektyw :)

  OdpowiedzUsuń
 4. W tym roku też się wybierasz z dziećmi do Turcji i dalej będziesz twierdziła że jest bezpiecznie ?

  OdpowiedzUsuń

Instagram

-

-

-