powrót do strony głównej / back to main page

Welcome back - Jacadi Paris


  • 2

Zanim zabiorę Was w naszą podróż po Paryżu, zapraszam do skrawka Paryża w Warszawie. Mam dobre wieści dla sympatyków klasycznej mody francuskiej, bo od zeszłego miesiąca tym razem w Warszawskiej Galeri Klif ruszłył najbardziej paryski butik w mieście - Jacadi Paris. Ci z Was którzy są z nami od dawna na pewno pamiętają wiele wpisów z odziałem marki, jak te moje ulubione sprzed 2 lat z polskiego morza TU , TU , TU czy TUTAJ jak również zeszłoroczną jesień  TU . . . lubię wracać do tych wpisów. Są bardzo klasyczne, proste, pełne wdzięku i francuskiego szyku, ale zarazem pełne dziecięcego uroku a to właśnie kwintesencja Jacadi Paris. 
Jacadi to nie tylko ubranka, ale też zabawki, elementy wystroju wnętrz i meble.

Pokój dla dziecka to wyzwanie dla projektanta. Musi być funkcjonalny, przytulny a przede wszystkim bezpieczny. To dlatego meble Jacadi produkowane są z naturalnych surowców i wykańczane w sposób ekologiczny. Drewniane meble i inne elementy kolekcji SONGE czarują ponadto minimalistyczną linią. 


Do 17 maja ofercie, przy zakupie mebli Jacadi Paris oferuje usługę aranżacji pokoju dziecięcego. 

Wszystkie elementy kolekcji BRUME, produkowane są z naturalnych surowców i wykończone w sposób ekologiczny, przez co są całkowicie bezpieczne dla maluchów. Design BRUME jest urzekająco prosty i uniwersalny, podobnie jak siostrzanej kolekcji SONGE. 

Szczegóły oferty dostępne bezpośrednio w butiku oraz pod numerem (22) 531 46 87 i mailem jacadi.klif@gmail.com. Więcej znajdą Państwo na stronie jacadi.com i jacadi.fr

2 komentarze:

  1. Super !!! Zaopatrywałam sie w Krakowie dopóki był tam sklep, ale teraz mam pod nosem :-)

    OdpowiedzUsuń

Instagram

-

-

-