powrót do strony głównej / back to main page

Green Canyon with ITAKA


 • 4


Przez moje podróżnicze zacięcie nawet na wyjeździe typu "plażing - smażing " muszę  choć na jeden dzień zmienić otoczenie, złapać okiem inne miejsce. Poznać, doświadczyć czegoś nowego. Jeszcze bardziej uaktywnia się to we mnie będąc gdzieś z dziećmi. Bombarduje ich propozycjami, opowieściami,  planem dnia, tak by zaczepić w nich ciekawość, chęć bycia w ruchu i odkrywania świata. Tego ich małego na co dzień i większego przy okazji wyjazdów. Moje dzieci z chęcią poddają się moim pomysłom, nigdy nie narzekają i nie marudzą, zachwycają się małymi szczegółami, dopytują i zapamiętują. Tak mimo obiegowym opinią o tym ze maluchy nic nie wynoszą z wyjazdów - oni pamiętają. Pamiętają katedrę we Florencji, piękny most, ulicznych malarzy i rzeźby na budynkach. Pamiętają dużo szczegółów z Paryża jak obrazy Van Gogha i jego historie czy rzeźby Rodina wraz z tytułami a z każdego kraja przywożą krótkie zwroty w danym języku. 

Tak też było i tym razem. Choć wycieczka do Zielonego Kanionu to wyjazd bardziej rekreacyjny, bo to rejs statkiem, kąpiele i lunch na skałach, tak na pewno zachwycił swoim otoczeniem. Miejsce piękne, zjawiskowo piękne - zdjęcia nie oddają wcale klimatu, bo ten można poczuć dopiero będąc na miejscu. Dobre miejsce i wyjazd z dziećmi. inny od kolejnego delfinarium czy aquaparku często oferowanego przez biura. Tu dzieci doświadczają czegoś zupełnie innego a przecież o to chodzi. 
Za rok, jeśli znów wybierzemy Turcję koniecznie chce ich zabrać ich do Kapadocji i bardzo możliwe że strzelimy objazdówkę. Może Orient Express a może TA z pięknym Efezem a może zupełnie zmienimy kierunek, bo ty ITAKA ma cały wachlarz - jedno wiem na pewno będziemy zwiedzać coraz więcej  :) 

Vivienne : 

Dress - Gocco 

Ostatnie obniżki!!!
cały asortyment -50 %!!!
Warszawa ul.Piękna 11a tel.22 2440520.Również realizujemy z naszego sklepu sprzedaż wysyłkową. Możesz zobaczyć nasz asortyment na www.gocco.com/pl/ Jakiekolwiek pytania o dostępności i cenie na mailu zamowieniegc@gmail.com

Shoes - Anniel 

Hat - BBK


Olivier :

Shirt - Motoreta

Shorts - Grain de chic

Shoes - Chupeta Paris4 komentarze:

 1. Uśmiech Vivi płynącej na plecach mamy bezcenny:) przepiękne zdjęcia!

  OdpowiedzUsuń
 2. Uśmiech Vivi płynącej na plecach mamy bezcenny:) przepiękne zdjęcia!

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne zdj. Zjawiskowe widoki...
  Salusiowo.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. My w tym roku rozpatrywaliśmy Turcję ale jeszcze raz wygrała Chorwacja (dziś na blogu dziś u nas też wycieczkowo) natomiast w przyszłym roku to prawie na 100% Turcja, a twoje wpisy jeszcze bardziej mnie upewniły. Zdjęcia obłędne, bajka :)

  OdpowiedzUsuń

Instagram

-

-

-