powrót do strony głównej / back to main page

Kudowa Zdrój i okolice


  • 3


Gdy wyjechaliśmy pod koniec sierpnia do Kudowy w centarlnej polsce panowała susza. Wysuszona trawa, wrzewa..wyobraźcie sobie moje zdziwienie gdy dojechaliśmy do Kudowy Zdrój a tam inny świat. Park zdrojowy zdawał mi sie oazą z ogromną iloscia zielonych drzew i rośln. Obłędna ilość kwiatów ... i palm :) W takim otoczeniu spędziliśmy osytatni wakacyjny wyjazd.

Taka jak ostatnim razem gościł nas Hotel Paria Spa. Jeden z fajniejszych hoteli w okolicy. ( Pisałam o nim TU ) Blisko centrum, restauracji  basenu, placów zabaw i parku. Schludny czysty z dobrym jedzeniem i miłą obsługą. Hotel posiada spa z saunami, solarium i gabinetem kosmetycznym i salonem stylizacji paznokci. 

Kudowa to idealne miejsce wypadowe w niezliczoną ilość miejsc. Blisko tam do Czech by zwiedzić Pragę czy obłędne safari dzieciakami. Dookoła góry stołowe i np. błędne skały a w samej Kudowie dużo ciakawych miejsc do zobaczenia czy zrelaksowania się w rodzinnej atmosferze. Na miejscu jest parę biur  podróży z tórych polecam skorzystać .. my przd samym powrotem wybraliśmy się sami do czech do safari ...i skończyło się to noclegiem po czeskiej stronie :P 


DRESS - EFVVA Houte Couture - KLICK

Batman pop art blouse - EVVA  sale now - KLICK "Vivi" PHOTOS by OLI...


3 komentarze:

  1. Cudowne :)) jestem tu już jakiś czas i miło patrzeć jak Dzieciaki się zmieniają! świetna zabawa i świetna robota! pozdrawiam serdecznie!:)

    OdpowiedzUsuń
  2. nie masz problemów z rozczesywaniem Vivienne włosów? u nas po minucie włosy są już splątane... czego używasz?

    OdpowiedzUsuń
  3. Zdjęcia piękne, dzieci cudowne... ale literówki w tekście trochę rażą, chyba że nikt nie czyta tylko wszyscy oglądają

    OdpowiedzUsuń

Instagram

-

-

-