powrót do strony głównej / back to main page

Wiosna z Cool Club


  • 2
Mimo że nie czuć jej jeszcze w powietrzu, to wiosna zbliża się wielkimi krokami. Zawsze z końcem lutego wyczekujemy jej już z wielkim utęsknieniem. W sklepach pojawiają się pierwsze wiosenne, a nawet letnie propozycje, a my po długich zimowych miesiącach marzymy już o tych ciepłych i słonecznych dniach. 

My w tym roku przeskakujemy z zimy prosto do lata w upalną Tajlandię, ale zanim to,  chciałbym pokazać Wam pierwsze wiosenne propozycje od naszego polskiego Smyka czyli nową kolekcję Cool Club. 

Ubrania Cool Club z wiosennej kolekcji nawiązują do beztroski, radości i dziecięcego świata. Obok kolorowych propozycji znajdziemy tu też bardziej stonowane i klasyczne looki. Pikowane kurtki i płaszczyki to już niemal sztandarowe modele Cool Club i wiosenne "must have" szafy każdego dziecka. W kolekcji podstawowej znajdziemy też fajne koszule dla chłopców i dziewczynek oraz duży wybór dżinsów czy butów. Czyli wszystko to, co przydatne na pierwsze dni wiosny i odświeżenie szafy po zimie. 

My na pierwszy rzut wybraliśmy właśnie takie casualowe zestawy, które idealnie sprawdzają się w najróżniejszych wiosennych sytuacjach. Od przedszkola przez plac zabaw, aż po niedzielny rodzinny spacer. 


Vivi : 

Płaszczyk - Cool Club by SMYK 

Spodnie - Cool Club by SMYK 


Oli : 

Kurtka - Cool Club by SMYK 

A tutaj mały spontaniczny filmik KLIK 


.

2 komentarze:

  1. Zębów brak ��

    OdpowiedzUsuń
  2. Gdzie ten filmik bo otwiera się sklep internetowy. Nawiasem mówiąc ta strona to ich duży minus. Nie cierpię przeglac tam ubrań

    OdpowiedzUsuń

Instagram

-

-

-