powrót do strony głównej / back to main page

Domek na drzewie


  • 3


Do domków na drzewie wzdychałam w każdym amerykańskim filmie.  Tam każdy szanowany obywatel zdawał się na podwórku mieć swój domek na drzewie. Jako mała dziewczynka marzyłam o takim domku. Wraz z brygadą dzieciaków budowaliśmy szałasy w lesie gałęzi i liści...takie bazy-kryjówki. 
Myśląc o takim magicznym miejscu dla moich dzieci, planowałam sama zaprojektować coś wyjątkowego i siłą zaprzyjaźnionych męskim ramion wykonać. Jednak wczytując się w temat pomyślałam że lepiej zaufać osobom, które mają w tym doświadczenie i stworzą fajny, ale przede wszystkim bezpieczny domek dla blizniaków. 
Szukając domków w sieci pierwszy jaki zapamiętałąm to oczywiście ZABLAWAC u Julki Rozumek...i tak trafiłam do Pana który te domki tworzy - MEBLOGROD.PL
Genialne wykonanie, porządne materiały. Wszytsko bardzo solidne i masywne więc w domku szaleje niejedno dziecko...ba bywała cała gromada, bez strachu że rozniosą go w drzazgi. W ofercie zjedziecie też rozbudowane place zabaw ze zjeżdżalnią, ścianką wspinaczkową i huśtawkami czy domki letniskowe.
Wcześniej oglądałam tego typu domki w sieciówkach budowlanych i powiem Wam że to ogromna różnica.
Bliźniaki spędziły w tym domku dużą cześć lata kozystając z uroków lasu oraz płynącej nieopodal rzeki. Kto obserwuje nas na instagramie wie, że kąpieli rzecznych nie było końca niezależnie od pory dnia czy nocy. W okolicznej stajni spędzili jeden turnus na półkoloniach jeździeckich a na koniec wakacji mimo ogromu pracy udało nam się uciec jeszcze na tydzień w góry...ale to w następnym wpisie :) 

......a jak wyglądały Wasze wakacje ? 

..


Domek jak i inne drewniane place zabaw znajdziecie na stronie MEBLOGROD.PL

Zabawki - Maileg
.

3 komentarze:

Instagram

-

-

-