powrót do strony głównej / back to main page

Autumn Vibes


  • 5


Wiem że niektórzy z was na samo słowo jesień reagują z wielkim grymasem. Jest taka tendencja do narzekania na tą porę roku. Z zasady. Bo zimno się robi, bo dzień krótki, bo deszcz pada...milion innych powodów. 

Dla mnie jesień to czas spokoju. Po aktywnych wakacjach, wyjazdach i zamieszaniu przychodzi znowu czas bardziej uporządkowany. Taki ułożony, zaplanowany, spokojny. Kiedy dzieci są szkole jest czas na spokojną kawę rano, na prace w spokoju, na ogarnięcie miliona rzeczy bez ciągłego zgiełku, rozwiązywania problemów, zaspokajaniu potrzeb itp. Jest czas na czas dla nas :) Też tak macie ? Można się bardziej skupić na sobie, przemyśleć, wymyślić, zaplanować i działać . . . 

W tym roku wraz z jesienią wymyśliłam sobie kilka ulepszeń czasu i kilka zajęć, to taki czas małych, wielkich zmian...ale o tym kiedy indziej :)

Najbardziej jednak kocham jesień za jej piękną aurę. Jest to bez wątpienia moja ulubiona pora roku zarówno w modzie jak i w fotografii. Pojawiające się kolory i cała radość z latających kolorowych liści sprawia że czuje się znów jak dziecko. Dnie takie jak ten ze zdjeć zawsze zapadają głęboko w pamięć a kadry zdjęć same się malują.

Jesień w modzie to zabawa kolorami, ich kontrastami i monochromią. Ich ciepłe odcienie to idealne tło do tkanin, tych szlachetniejszych, bardziej zgrzebnych i o różnych splotach. 

               


Vivienne 

 Dress - Elsy SPA


High socks - Collegien

Backpack - Collegien x Pijama 


Olivier :

Jacket, shirt - Monnalisa

Hat - Cth Mini5 komentarzy:

Instagram

-

-

-