powrót do strony głównej / back to main page

Szkolna wyprawka z CoolPack i Colorino


  • 0
Od jakiegoś już czasu współpracujemy już z marką Cool Pack i powiem wam że nie wiem jak mogliśmy żyć bez tych plecaków wcześniej. Wcześniej uwielbiałam dizajnerskie retro teczki, ale z wygodą i funkcjonalnościa nie miały one nic wspólnego. Pamiętam koszmar plecakowy Vivki i Olka z Tajlandii gdzie zabraliśmy te lakierowane teczko-plecaczki i była to zmora całego wyjazdu. Cienkie szelki, wciąż spadające, wbijające się w ramiona, niewygodne otwieranie bez dostępu do drobnych rzeczy. Wiedziałam ze w tym temacie musi się coś zmienić. Cool Pack dosłownie spadł nam jak z nieba.


W szkolnych realiach gdzie wygoda i funkcjonalność to podstawa Cool Pack nie ma sobie równych. Szczegół każdego z plecaków, tych dedykowanych zarówno dla małych dzieci  czy tych dla młodzieży jest na poziomie expert. Zaczynając od ich lekkości , przemyślanych pod różnym względem komorach wewnętrznych, po bardzo cool ledowe świecące wykończenia czy na kółkach kończąc. Marka nie zapomina by co sezon wpisywać się w aktualne trendy i zapewnia ogromny wahlarz  modnych wzorów, w wielu opcjach kolorystycznych dopasowanych do wieku i zainteresowań - jest tego naprawdę SPOOORO.

Vivka i Olek są często w ruchu. Dlatego wybrałam dwa modele plecaków. Te w rozmiarze M na codzienne szkolne zajęcia oraz te na kółkach Junior, gdy w dany dzień potrzebują spakować więcej. Często bierzemy je na weekendowe wyjazdy na działkę czy inne mniejsze wypady. 


W tym roku dobraliśmy też piórniki i worki o tych samych wzorach oraz materiały plastyczne z rodzinnego Colorino. Piórniki dwukomorowe ( jak się pożniej zorientowałam ) są już w pełni wyposażone w podstawowe przybory szkolne jak : kredki, mazaki, długopisy, ołówki itp. ale dobraliśmy jeszcze takie jedno komorowe na pozostałe akcesoria plastyczne jak świecówki, plastelinę czy farby a wszystko to znajdziecie na COLORINO.PL


Oczkowo/potworkowe wzorki wyjątkowo wpadły obojgu jak dobrze że występują w dwuch wersjach kolorystycznych :) 
Druga seria bardziej młodzieżowa no i LEDOWA !!! przypomnijcie sobie TEN wpis :) 
 

Koniecznie obserwujcie profil Cool Pack na instagramie, tam od wczoraj przez nastepne 14 dni codziennie do wygrania plecaki marki :)
Więcej szczegółów na COOLPACK.COM.PL

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Instagram

-

-

-