powrót do strony głównej / back to main page

COOL CLUB KIDS FASHION SHOW BY SMYK


  • 1
26 czerwca 2016 w niedzielę w ramach IMS Warsaw Fashion Street na Krakowskim Przedmieściu odbyły się pokazy mody dziecięcej COOL CLUB Kids Fashion Show by SMYK.Najważniejszym punktem programu była cześć poświęcona pokazom najnowszych kolekcji marki COOL CLUB dostępnej w sklepach SMYK. Poprowadzili ją Karolina Malinowska i Olivier Janiak.
Jak w każdym sezonie, marka COOL CLUB przygotowała dla wszystkich fanek postaci Minnie, ubranka z motywem uwielbianej myszki. Kolekcja jesienna to wygodne leginsy i jeansy, oraz koszulki i tuniki w stonowanych modnych jesiennych kolorach, z motywami najbardziej rozpoznawalnych uszu na świecie.
Zobaczyliśmy też kolekcję Back to School elegancką linię ubranek i butów idealną na dzień, ale także inne bardziej uroczyste chwile. Kolekcja zawiera klasyczne wzory i kolory strojów zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców, przeważają tu zatem biel, granat, eleganckie koszule z muchą w komplecie z klasyczna marynarką czy sukienki i spodniczki w grochy w podobnej kolorystce.
Tegoroczna propozycja na sezon jesień- zima 2016, zawiera między innymi kolekcję Street Casual. Jesień to już nieco cieplejsze ubranka, nadal jednak kolorowe i wygodne. Popularność kolorowych krat nie słabnie, zatem i w nadchodzącym sezonie COOL CLUB zaoferuje pełna gamę wygodnych kraciastych koszul, idealnych w parze z jeansami czy sztruksami i wygodnymi butami w coolerskim dizajnie. Dla dziewczynek ta propozycja zakłada tuniki z wygodnej tkaniny i sztuczne futerka nadające szałowego wyglądu.
Ostatnią prezentowaną kolekcją była kolekcja przygotowana przez projektantów SMYKa specjalnie z okazji 15-tych urodzin marki COOL CLUB. Komplet kolekcji składającej się z koszulek z krótkim i długim rękawem liczy 16 wzorów, które utrzymane są w trendach i stylu COOL CLUB, dla dzieci w wieku 3- 14 lat. U chłopców przeważają nasze wesołe potworki w żywych, jaskrawych kolorach, na strojach dziewczęcych to m.in. postaci zwierzątek. Wzory specjalnie zaprojektowanych strojów zawierają oczywiście motywy świętowania urodzin. Na ubrankach zobaczymy zatem nawiązanie do party, „15-tki” umieszczone we wzorach, motywy tortu, u dziewczynki także brokatowe, imprezowe aplikacje.
Ta limitowana kolekcja dostępna jest tylko w sklepach SMYK a co bardzo dla nas ważne, część dochodu z jej sprzedaży SMYK przeznaczy na wsparcie dzieci pod opieką Fundacji DrClown
1 komentarz:

  1. rewelacyjnie jest łączyć pasję z pracą! piękne zdj. pokaz! rewelacja!!

    OdpowiedzUsuń

Instagram

-

-

-