powrót do strony głównej / back to main page

Co zrobić z dziećmi na wakacjach? / Oferta hoteli


  • 4Dzisiaj oferta biur turystycznych, takich jak Itaka, jest bardzo atrakcyjna. Dzięki ofercie dostosowanej do rodzin z dziećmi maluchy mogą nie nudzić się i spędzić wspaniale wakacje, a rodzice trochę odpocząć także od swoich pociech. Większość hoteli ma w swojej ofercie specjalne strefy, które działają jak mini-przedszkola: wykwalifikowani opiekunowie i animatorzy zajmują się dzieciakami, prowadząc zajęcia plastyczne, gry zręcznościowe i zabawy ruchowe, przy okazji udzielając dzieciom naturalnej lekcji angielskiego. W tym samym czasie, kiedy dzieciaki świetnie się bawią, poznając przy okazji rówieśników z całego świata, rodzice mogą mieć chwilę relaksu tylko dla siebie.

My w Maroko zatrzymaliśmy się w hotelu Royal Melissim KLIK , który miał wszystko czego potrzebowaliśmy. Baseny w których zanurzone były palmy ( w tym jeden z podgrzewaną wodą ) plażę tuż przy hotelu, mini klub z wielką trampoliną i ekipą animatorów którzy zapewniali dzieciakom atrakcje i opiekę podczas dnia a sam hotel położony 500 metrów od centrum do którego można było dojść piękną promenada. Czego chcieć więcej ? Jedzienie genialne do tego parę restauracji a la carte z włoskim czy regionalnym jedzeniem i bufet dla dzieci. Nie ma tłumów i walki o leżaki a obsługa uprzejma i sympatyczna. Sandałki, stroje kmpielowe bluzeczka na plaże - Stefano Cavalleri

Plecak - Escu dama via On y va 

Wyjazd do Maroko sponsorowłalo biuro podróży ITAKA4 komentarze:

  1. Maroko marzy mi się od kilku lat.W tym roku mam zaplanowany inny kierunek ale za rok na pewno polecimy z dziećmi.

    OdpowiedzUsuń
  2. A ja lubię bardzo wyjeżdżać w Polskę. W tym roku z rodziną zaplanowaliśmy pobyt w Górach Świętokrzyskich, z pomocą biura podróży :) Już nie możemy się doczekać - wyjazd w przyszłym tygodniu :) Liczymy na to, że pogoda dopisze!

    OdpowiedzUsuń
  3. Hotel robi wrażenie, a baseny są naprawdę imponujące i te palmy... cudowne. Zdjęcia dzieci jak zwykle śliczne. Pozdrowienia :)

    OdpowiedzUsuń

Instagram

-

-

-