powrót do strony głównej / back to main page

Fashion Show by Vivi & Oli on Warsaw Fashion Street


  • 2
Warsaw Fashion Street to od lat jedna z najlepszych imprez modowych w polsce. Poza spektakularną wieczorną galą podczas dnia odbywają się pokazy dziecięce. W tym roku już po raz drugi stworzyłam swój autorski pokaz "Inspiracje Vivi&Oli "pokazujący to co lube i cenie w modzie : wielką Włoską modę, z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem w branży oraz mniejsze francuskie czy polskie marki które łapią za serce i wprowadzają świeży powiew do świata twardych modowych zasad i trendów. Sama balansuję między retro-romantyzmem a nowoczesnym high fashion więc też taki był pokaz. 

Zaczął się delikatnymi lnami i bawełną, oszczędny w barwach i wzorach a w głównej roli polskie marki jak : Ma Lini ,Pralines, aQuademia, Mouse in a House oraz włoskie Il Gufo czy Puella.
Następnie ruszył kolor, mocne kontrasty, letnie wzory ,by znów złagodzić wszystko bielą i błękitami prosto od włoskiej Monnalisa. 
Parę sylwetek nie udało się pokazać w drugiej cześci pokazu, ale mam na dzieje że mimo wszystko widać zamysł i całość jest miła w odbiorze.Pralines - clothes
Manuela de Juan - shoesMa Lini clothes

Manuela de Juan shoes

1 Fouremki, 2 and 3 Puella
  Dziękuje WSZYSTKIM dzieciaczkom i rodzicom za zaangażowanie i wsparcie :)
Bez Was to by się nie udało.
Mimo ogromnego upału wszyscy spisali się na medal :)

DZIĘKUJE !!!!


Było mi ogromnie miło poznać  i po raz kolejny spotkać wszystkich Was. Następnym razem...lub może wcześniej zorganizujemy zlot i na spokojnie spotkamy się i porozmawiamy. Kto z Was ma ochotę ? A może jakiś termin w wakacje ? Czekam na Wasze sugestie i jestem otwarta na propozycje... może większy "zlot" miłośników mody dziecięcej, połączony z warsztatami dla dzieci i rodziców.. taki 2 dniowy ? 
PS: Czekamy na film <3

2 komentarze:

Instagram

-

-

-