powrót do strony głównej / back to main page

Color Splash / photos & film


  • 3
Po długiej zimie, nie ma nic bardziej odświeżającego niż pojawiające się kolory w naturze oraz stopniowo w naszych szafach. Te mocne, energetyczne dobrze nastawiają nas do budzącej się wiosny. My z dzieciakami podchodzimy do tematu dosłownie i kolorowo. Jako rodzice pierwsze na co zwracamy uwagę przy zmianie pory roku to buty. Po ciężkim, ocieplanym obuwiu zimowym mamy ochotę na coś lekkiego, wygodnego z tym wiosennym twistem - a Naturino ma to wszystko !!!

Tego typu buty sportowe nie są już więcej dedykowane sportom, sneekersy mogą być fajnym kontrastem nawet do bardzo eleganckich zestawów, nawet do z pozoru sztywnego żakietu al'a Chanel i torebeczki buty dziecka muszą być wygodne i gotowe na wszystko. Najbardziej dziewczęcy czy elegancji look zyska dużo luzu dzięki takim trampką. Dla chłopców takie buty to bardziej oczywisty wybór, ale w zależności od stylizacji buty potrafią totalnie zmienić charakter looku. Czy do jeansów czy do marynarki, nawet elegancki letni garnitur zyska przy takich odlotowych kolorowych butach. Warto eksperymentować.

To pierwszy raz kiedy Vivka i Olek maja buty Naturino i muszę Wam powiedzieć że spośród wszystkich butów które maja ( a wierzcie mi że trochę tego jest ) od 2 tygodni chodzą wyłącznie w butach tej marki.  Musze przyznać ze są bardzo miękkie, lekkie, łatwe do wkładania no i wyglądają po prostu dobrze. 


..















































Vivienne :

Jacket, trousers, hand bag - Monnalisa

Socks - Collegien

Shoes - Naturino

Olivier :

Jacket, Trousers - Monnalisa

Socks - Collegien 

Shoes - Naturino 



3 komentarze:

  1. Az ciężko oderwać wzrok od tak cudownych zdjęć....Pani Katarzyno tylko pogratulować talentu....

    OdpowiedzUsuń
  2. Lekko , swobodnie i na luzie bardzo fajny wpis.A dzieciaki jak urosły przez zimę.Bliżniaki to cud.

    OdpowiedzUsuń
  3. Jedyne co bym zmieniła w stylizacji Vivi, to spodnie. Jakoś nie mogę się przekonać do dziur, a w takiej ilości to już w ogóle. Za to buty świetnie się prezentują, a w połączeniu do marynarki - bomba. I te kolory! Tego mi było trzeba! A tak z ciekawości się zapytam - czy Vivienne sama wiąże buty?

    OdpowiedzUsuń

Instagram

-

-

-