powrót do strony głównej / back to main page

Idealne miejsce w górach z dziecmi - Biały Kamień


  • 4

Pierwsze co rzuca się w oczy po przyjeździe do hotelu Biały Kamień, to położenie – wysoko na skarpie, z zapierającym dech widokiem, to najwyżej położony obiekt w Świeradowie-Zdroju. Można stąd podziwiać niesamowity widok na górę Biały Kamień oraz panoramę uzdrowiska. Przeszklona ściana hotelu pozwala zarówno z basenu, jak i gabinetów SPA nieomal dotknąć oszałamiającej przyrody. 

Hotel Biały Kamień jest Hotelem Przyjaznym Rodzinie. To miejsce, w którym rodziny z dziećmi oraz przyszłe matki mogą czuć się komfortowo, spokojnie oraz bezpiecznie. Zespół pracowników hotelu jest profesjonalnie przygotowany do obsługi najmłodszych gości. Wyposażenie obiektu jest w pełni dopasowane do potrzeb rodzin z dziećmi w każdym wieku. W hotelu na każdego małego gościa czeka miła niespodzianka powitalna. Zgodnie z zasadami programu Hotel Przyjazny Rodzinie obiekt spełnia rozmaite kryteria mające zapewnić rodzinom z dziećmi oraz kobietom w ciąży najwyższy komfort i bezpieczeństwo podczas pobytu. Najmłodsi podczas wizyty w hotelu mogą korzystać z różnorodnych form rozrywki, m.in. sali zabaw, kącika z grami komputerowymi, programów animacyjnych, bezpiecznego placu zabaw a także różnorodnych udogodnień znajdujących się w strefie Wellness. 
Medi-SPA oferuje nie tylko szeroką gamę zabiegów rehabilitacyjnych – masaże, borowiny, elektro-, lasero-, sono-, magneto- i krioterapię, kąpiele solankowe oraz terapię manualną Kaltenborna ale także szeroką gamę rytuałów SPA.
W filozofii wellness bardzo ważne jest poczucie łączności z naturą. Tym bardziej w górach, i to tak urokliwych i energetycznych, jak Góry Izerskie, ta możliwość „dotknięcia natury” jest szczególnie cenna. Dlatego też każdy kto przyjedzie do Białego Kamienia może doświadczyć jej na każdym kroku. W hotelu najważniejszy jest GOŚĆ! Dlatego też hotel oferuje wyselekcjonowane produkty i usługi, dostosowane do potrzeb najbardziej wymagających.
Firma WellU umieściła w Hotelu & Medi SPA Biały Kamień pierwszy w Polsce specjalistyczny Instytut Anti Aging. Kierując się zasadą kompleksowego działania przeciw starzeniu się skóry. Centrum odnowy biologicznej  wykorzystuje niezwykłą moc biopeptydów zawartych w rewolucyjnych kosmetykach Larens. Nowością w hotelowym SPA są zabiegi Exillis, jest to przełomowy system do modelowania sylwetki i redukcji tkanki tłuszczowej. Technologia Exillis to bezbolesna alternatywa dla zabiegu liposukcji.
Jako Hotel Przyjazny Rodzinie, na rodziców z dziećmi, czeka sala zabaw, programy animacyjne, specjalne menu dla dzieci, zabiegi SPA – np. Truskawkowa Księżniczka, czy Wiśniowy Książe. 
Goście Hotelu Biały Kamień postrzegani są holistycznie  dlatego  prócz życzliwości, troski i zabiegów oferowana jest ekologiczną kuchnię; chrupiący chleb wypiekany na miejscu, swojskie kiełbasy, a codziennie na śniadanie serwowany jest domowy dżem jagodowy z owoców zebranych w izerskich lasach oraz miód z własnej pasieki. Biały Kamień to slow food i SPA w najlepszym wydaniu.

..


4 komentarze:

  1. Pani Kasiu jak zwykle rewelacja:-)

    OdpowiedzUsuń
  2. Super jest ten pokój, totalnie kameralny.

    OdpowiedzUsuń
  3. Z wielką przyjemnością przeczytałam Pani wpis i na pewno będę wpadać tu częściej.

    OdpowiedzUsuń

Instagram

-

-

-