powrót do strony głównej / back to main page

Special Occasions


 • 7

Wraz z początkiem maja nadchodzi czas rodzinnych uroczystości. To czas plenerowych przyjęć i ważnych decyzji. To śluby, komunie czyli szczególne momenty które zasługują na wyjątkową oprawę. Dbamy o to by podkreślić ten dzień również i strojem. 
W tym roku w Polsce odkryłam kilka naszych rodzimych firm, które sukcesywnie chciałbym Wam pokazać. Dziś Zaczynamy od marki DAGA .
DAGA zainteresowała mnie projektami, finezją, delikatność i tradycją. To firma, która dba o wyjątkowy wygląd naszych dzieci a wyróżnia ja niesamowita dbałość o szczegóły. Wykonanie jest misterne i bardzo precyzyjne a krawiectwo na najwyższym poziomie. Niczym nie odstające od znanych Włoskich czy francuskich ekskluzywnych dzieciecych marek.  To prawdziwa perełka na mapie polskiej mody dziecięcej. Przyznam z że o firmie dowiedziałam się niedawno a mogłam poznać już we Włoszech na Piti Bimbo, bo to tam kilkakrotnie pokazywali się światu i to właśnie za granicą DAGA jest najbardziej znana. 
W ofercie znajdziecie ubranka do chrztu, sukieneczki dla małych druchen, czy takie pokominujne oraz mase propozycji bardziej codziennych, romantycznych lecz wciąż eleganckich. Koniecznie zerknijcie na stronę TU ...

HD only


Girls Dresses - DAGA 

Girls Jewelley - APART

Vivi & Oli's Shoes - Naturino

Oli's full look - Monnalisa.
ZapiszZapisz

7 komentarzy:

 1. Perełką jest tu Pani syn ;) fantastyczny i ten garnitur z zegarkiem ;) zdjęcia super ;) sukieneczki niestety już tak nie zachwycają...

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo uroczyście.Olek wymiata.

  OdpowiedzUsuń
 3. Cute babies :)
  Please see Please see the top suites from primary.com coupon and get the discounted deals from cartincoupon.com

  OdpowiedzUsuń
 4. piękne inspiracje, piękni modele i niebiańskie stroje. W oko wpadły mi buciki Twojego synka. Już tak bywa z mamami, które mają synków i córeczki, że często bardziej na nich zwracamy uwagę ;)

  OdpowiedzUsuń

Instagram

-

-

-