powrót do strony głównej / back to main page

Wiosna w Hotelu Bania


  • 3
Parę tygodni temu, wraz  z dzieciakami spędzilismy tydzień w Bialce Tatrzanskiej. Planowałam zwiedzić okolice i pochodzic z dziecmi po gorskich szlakach, jednak pogoda pozwolilam jedynie na kozystanie z hoteleowych atrakcji.... i dzieki temy Hotel Bania poznaliśmy bardzo dokładnie. 


..

Dzieciaki ubrane w kolekcje firmy Yammy Collection

Hotel Bania Thermal & Ski to fuzja nowoczesnego komfortu oraz góralskiego ciepła. To miejsce, w którym atrakcje czekają przez okrągły rok. Baseny termalne, kompleks narciarski, udogodnienia dla rodzin i bogaty program rozrywek. Wszystko, czego potrzeba, w zasięgu ręki. 
jest kontynuacją filozofii przywiązania do natury i tradycji. Pokoje utrzymane są w górskim, ciepłym charakterze. Spora część z nich posiada balkon, a za oknami wszystkich pokoi rozpościera się piękny widok - na panoramę Tatr Wysokich, Pienin lub widok na stok, który zarówno zimą jak i latem stanowi atrakcyjny punkt widokowy.

Nasz apartament Tyrolski to symbol górskiej elegancji i kunsztu. Przestronny apartament z niesamowitym widokiem na roztaczającą się panoramę Tatr. Niektóre apartamenty posiadają wannę ulokowaną w salonie, która jest dodatkową atrakcją i atutem. Bogate wyposażenie i charakterystyczny styl to elementy, które zapewniają niepowtarzalny klimat.

Liczba atrakcji znajdujących się na terenie całego kompleksu sprawia, że dzieci nie zaznają u nas nudy, a rodzice, nie spuszczając ich z oczu, mają szansę na chwilę wytchnienia. Dwa place zabaw wewnątrz budynku, dwa na świeżym powietrzu, a do tego latem i zimą - ośmiogodzinne animacje. To wszystko i wiele więcej, czeka na naszych najmłodszych Gości.

Hotel jest połączony z basenami termalnymi Terma Bania, posiadają własne saunarium i oferuje bogatą ofertą SPA. Masaże wodne w basenach czy masaż stemplami w gabinecie Sielsko Anielsko Wellness & Spa... Pozostaje tylko wybrać swój sposób na regenerację i odpoczynek. 
Terma Bania w Białce Tatrzańskiej to nie tylko aquapark w Tatrach, to także źródło zdrowia i witalności. Zróżnicowany skład wody, jej parametry i właściwości wpływają pozytywnie na komfort życia, eliminowanie chorób i polepszenie kondycji.
Termy Bania to dobry adres dla zdrowia, relaksu i dobrego samopoczucia. Woda z basenów termalnych charakteryzuje się korzystnym stopniem mineralizacji, zróżnicowanym składem fizykochemicznym, niską kwasowością oraz bakteriologiczną czystością.

Baseny termalne podzielone są na trzy strefy. W każdej znajdują się zarówno baseny wewnętrzne jak i zewnętrzne, masaże wodne oraz moc atrakcji do odkrycia.

Strefa Zabawy jest idealnym miejscem dla rodzin z dziećmi. Pięć basenów z wodą termalną o temperaturze do 36 °C, zjeżdżalnie zewnętrzne o łącznej długości blisko 300 m, szeroki wachlarz rozrywek dla najmłodszych i to wszystko w jednym miejscu. Wszystkim amatorom wodnego szaleństwa dajemy gwarancję niezapomnianych wrażeń!

3 komentarze:

  1. zapowiada się bombowo a właśnie szukałam czegoś podobnego - dzięki!

    OdpowiedzUsuń
  2. Ooo super hotel ....chyba muszę też się tam wybrać pozdrawiam Kinga

    OdpowiedzUsuń
  3. Ciekawy hotel- czy polecasz go właśnie z dziećmi?

    OdpowiedzUsuń

Instagram

-

-

-