powrót do strony głównej / back to main page

Vivi & Oli's 6th birthday / Photos&Film


  • 3
                        
Co roku urodziny dzieci to dla mnie szczególny moment... to 6 lat temu moje życie niespodziewanie przewróciło się do góry nogami i nabrało zupełnie nowego znaczenia. Stało się bardziej pełne, wartościowe, bardziej szalone niż kiedykolwiek a zarazem pełne spokoju i spełnienia. 
Co rok staram się, by był to szczególny dzień dla sprawców tego całego zamieszania, by był to dzień pełen radości, beztroski spędzony wśród przyjaciół. . . bo to nie Disneyland czy prezenty, ale właśnie dzieciaki towarzyszące Vivce i Olkowi w tym dniu sprawiają że urodziny są naprawdę udane. Jest to tez fajna okazja do spotkań o które tak trudno w wirze dnia codziennego, dlatego urodziny dziec to tez mała impreza da starszych dzieciaków :) 

W tym roku urodziny dzieciaków zorganizowała niesamowita osoba Pani Edyta która zarządza pięknym odrestaurowanym Dworkiem w okolicach Bełchatowa. Miejsce to, przez długi czas zapomniane, dziś znów tętni życiem i olśniewa swym pięknem, a odrestaurowane wnętrza oraz zadbany zabytkowy park pełen stuletnich świerków, brzóz, lip i grabów zachęcają do odpoczynku na łonie natury.
To piękne miejsce, ale tworzą go przede wszystkim ludzie od obsługi, kelnerów i kucharzy po menagerkę, która sprawiła ze wszystko było dopięte na ostatni guzik. Pani Edyta to taka moja bratnia dusza wiec w kwestii dekoracji i wszelkich małych drobiazgów rozumiałyśmy się bez słów. Menu dla małych i dużych gości również zostawiłam w rekach organizatorki i wszystko wyszło wyśmienicie. Wszystko to sprawiło że ten dzień na długo zostanie w naszej pamieci i sercach <3

Były tańce, skakańce, wielkie banki mydlane, chodzenie na szczódłach które zapewniała niezastąpina WIktoria z 4 Kids and You. Nie wyobrażałam sobie lepszej osoby w tym miejscu, zawsze stylowa z głową pełna pomysłów s przedewszytskim ciepła i z ogromnym sercem do dzieci. KISSES & LOVE WIKI :* 

..


Vivi & Oli dressed by - Monnalisa <3


Toys and deco - Maileg


Place of the party  - Dwór Słupia 


Dziękujemy wszystkim przybyłym gościom - jesteście cudowni - dziękuje <33 komentarze:

  1. Cudowny plener.Urodziny to wyjątkowy dzień , taki dzień zapada w pamięci chyba na zawsze.Słońce , zabawa , zgraja dzieciaków.Podoba mi się.

    OdpowiedzUsuń
  2. Super klimat i super zdjęcia :)

    OdpowiedzUsuń

Instagram

-

-

-