powrót do strony głównej / back to main page

Wyniki Konkursu Allegro Inspiracje


  • 1
Jakiś czas temu zaprosiłam Was do wzięcia udziału w konkursie który zorganizowałam razem z serwisem Allegro.
Allegro wprowadza w życie serwis INSPIRACJE,  który pokazuje ciekawe, wyjątkowe i wyselekcjonowane rzeczy z serwisu zakupowego Allegro.

Nasz konkurs polegał na wybraniu z niego elementów garderoby, lub po prostu czegoś co pasowało Wam do naszego Wpisu ---> KLIK 

Większość Waszych odpowiedzi bardzo mi się podobało. 
Wczuliście się w klimat tego postu i dokopaliście się do naprawdę fajnych gadżetów....
lecz zwycięzca moze być niestety tylko jeden ...
Wybrałąm komentarz który zawierał 3 bardzo fajne dodatki:Rower tandemowy - Ten
Radio - TU
i aparat - TEN

Cały komentarz brzmi tak :

"Vivi & Oli w niesamowitej stylizacji. To tak jakby ktoś nagle wymyślił maszynę czasu i za pomocą właśnie tych pięknych zdjęć znaleźliśmy się w poprzednim stuleciu. Aby dopełnić to wrażenie wybrałam dodatki w tym samym stylu: http://inspiracje.allegro.pl/oferta/523016b67952202274d54316 oczywiście tandem dla bliźniąt (w rozmiarze mini jak na razie), który z przodu na kierownicy ma przymocowany wiklinowy koszyk, a w nim: http://inspiracje.allegro.pl/oferta/522ee4a4785220024ff4478a aby umilać podróż oraz http://inspiracje.allegro.pl/oferta/523180f37952206e05d5382b by uchwycić każdą wspaniałą chwilę spędzoną z rodziną na łonie natury.
Aga R."

Dziękuje Wam wszystkim za wzięcie udziału w konkursie i gratuluje zwyciężczyni :)
PS: W tym tygodniu planuje dla Was kolejny konkurs więc zaglądajcie do nas i na naszego FACEBOOKA oraz śledźcie nas na INSTAGRAMIE gdzie codziennie znajdziecieświeżą dawkę zdjęć :)


1 komentarz:

  1. Cały dzień mieliśmy przerwę w dostawie internetu... Wchodzę a tutaj taka niespodzianka :) Bardzo dziękuję!!! Pierwszy raz wzięłam udział w takim konkursie. Gratuluje wspaniałych stylizacji :) Pozdrawiam serdecznie. Aga

    OdpowiedzUsuń

Instagram

-

-

-