powrót do strony głównej / back to main page

Art corner


 • 4

Kącik sztuki to kolejny oczywisty dział na blogu. Dzieci obcują z nią od małego.  Jeszcze jako niemowlaki bywały z nami na wystawach malarstwa, fotorgrafi czy rzeźby. Wtedy mniej świadomie, ale teraz widzę że robią to z ogromna przyjemnością i ciekawością.  W domu obok książek oglądamy albumy malarstwa i zaczynamy na poważnie edukacje artystyczną. Mimo że ja rysunek, malarstowo i rzeźbę  mam w małym palcu to przy pracach z dziećmi lubię podpierać się gotowymi zestawami od djeco. I tu znowu mogę się rozplynąć, bo marka dba o każdy element swoich zestawów artystycznych.  W zależności od zestawu znajdziecie plansze, tusze, stęple, plastelina, koraliki, wycinanki, farby, kleje i wszystko w dobrym artystycznym guście. Każdy zestaw to współpraca z danym grafikiem czy ilustratorem a dzięki temu dzieciaki tworzą swoje małe dzieła sztuki. 

Dzisiaj przedstawiam Wam kolaże dla dzieci od 3 do 6 lat. I tu rożnie się to sprawdza, bo dla Vivi to łatwizna i robi wszystko sama a Olek potrzebuję małej pomocy. Z tych 2 zestawów na pewno prostszy jest TEN a moj ulubiony TEN  sami znacie swoje dzieci i bedziecie wiedzieć który wybrać.  
Każdy zestaw składa się z paru plansz, koperty z dodatkami do przyklejania i książeczką z instrukcja obsługi i klej. Pudełka są spore twarde i piękne. Małe dzieła moich dzieci zajmują miejsce obok wielkiej sztuki Romana Opalińskiego i na pewno będzie ich tam przybywać :) 

Vivienne - Le carrusel,   Olivier - Kotm


Kolaże w najniższej cenie na dadum.pl

Kolaż z małymi elementami - TUTAJ 

Kolaż z większymi - TUTAJ 

inne kolaże - TUTAJ 

Tablica ( dwustronna z kredą, białą na mazaki plus rolka papieru ) - TUTAJ 

Lalka - Lucky Boy Sunday  - Misslemonade - TU


Zdjęcia sony 77a

.
.
.

4 komentarze:

 1. Chyba powinienem częściej do Ciebie zaglądać :)
  Mamy w domu jedną pannę przejawiającą naszym zdaniem ponad przeciętne chęci do malowania, rysowania itd.

  OdpowiedzUsuń
 2. Kolaż fajne mojemu smykowi napewno sie spodobaja

  OdpowiedzUsuń
 3. Moje ukochane bliźniaki.Vivi jest prawdziwą artystką.Kocham kocham kocham
  Papatki
  Ewa z Amel

  OdpowiedzUsuń
 4. CU-DO-WNIE!!! Zdjecia zawsze powalające i ...rozczulające❤

  OdpowiedzUsuń

Instagram

-

-

-