powrót do strony głównej / back to main page

Visiting Florence


 • 9

Florencja. Jedno z piękniejszych miast świata. Samo spacerowanie po labiryntach starych , wąskich uliczek sprawia że czujemy się jak w innym świecie. Dzieciaki o dziwo są równie lub nawet bardziej zachwycone.  Z ogromną ciekawością zaglądają w każde zakamarki, uliczki, wystawy sklepowe i zadzierają wysoko głowy przy katedrach , kościołach czy ogromnych wszechobecnych rzeźbieniach na budynkach. Zatrzymują się przy każdym ulicznym grajku czy artyście. Olek w każdym muzeum krzyczy z zachwyty nad obrazami czy rzeźbami  ( " łaaaał jakie pięękne !!! ) a siedzący tam ochroniarze zamiast uciszać tylko uśmiechają się serdecznie. Dzieci w tych miejscach to podobno rzadki widok wiec takie spontaniczne, głośne zachwyty nad sztuką również. 
Centrum jest ogromne i bardzo tłoczne a dzieci CAŁY dzień dzielnie maszerują bez marudzenia, grymasów no i bez wózka, który odszedł w zapomnienie już rok temu.  Czasami tylko zatrzymujemy się na lody czy lunch, ale oni w tym czasie i tak biegają, tańczą lub śpiewają czym przyciągają mnóstwo uwagi i uśmiechów a turyści zatrzymują się by zrobić im zdjęcie...co sprawia że Vivi rozkręca się jeszcze bardziej i robi swój show - piruety plus głośne śpiewy ( zazwyczaj "Let it go " - FROZEN :)


 Vivienne : 

Bezrękawnik / Tank top - Noe & Zoe - HERE

Skirt - KOTM

Buty / Shoes - Anniel - HERE


Olivier : 

Kombinezon / Overall - NUNUNU - HERE

Koszula / Shirt - Grain De Chic - Here

Buty / Anniel - HERE

Hat - CTH Mini
9 komentarzy:

 1. Thanks for sharing your info. I truly appreciate your efforts and I will be waiting
  for your next write ups thank you once again.

  Feel free to visit my webpage; coleus forskohlii extract

  OdpowiedzUsuń
 2. Podpatrujemy podpatrujemy i wciąż podpatrujemy z Amelka.Vivciu ja też byłabym zakłopotana gdybym została postawiona obok posągu z tak poważna miną.Rozumiem że to muzeum to trochę lekcja anatomii.Fajnie macie.Całuski Pa
  E i A

  OdpowiedzUsuń
 3. Widać zadowolenie na bużkach dzieciaków a to najważniejsze Zdjecia piękne dziękuje bo dzięki nim znów mogę się choć na chwilę przenieść do miasta Medyceuszy

  OdpowiedzUsuń
 4. Szkoda ,ze są za małe aby pamiętać to wszystko za kilka lat, piękne zdjęcia , które pokazujesz będą cudowną pamiątką :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Boscy sa wspomnienia bezcenne a bluzki w gwiazdki zarówno jak i buty fenomenalne :)
  www.babyciuszkolandia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Zazdroszczę Wam tak wspaniałej wycieczki :D Na pewno wspomnienia pozostaną w pamięci na długo :)
  Vivi&Oli - pięknie ubrani. Nie można oderwać od nich oczu. Serdecznie pozdrawiam :D

  http://kidssweetlife.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Ma pani super słodkie dzieciaki.Zawsze jak oglądam to nie mogę się napatrzeć :-)

  OdpowiedzUsuń
 8. ma panie super słodkie dzieciaki :-) i super ruchliwe z tego co widać na zdjęciach ;-) moja Antosia też w muzeach zawsze zachwycona nawet skamieliny ją interesują.;-)

  OdpowiedzUsuń

Instagram

-

-

-