powrót do strony głównej / back to main page

Moonsafari - YULKA WILAM dla Kids on the Moon


  • 0

„Moonsafari - YULKA WILAM dla Kids on the Moon”
 

1 czerwca (zbieżność z Dniem Dziecka zamierzona) w Krakowie odbędzie się wernisaż wystawy fotografii młodej, utalentowanej fotografki Yulki Wilam. Projekt Moonsafari to cykl fotografii stworzony dla Kids on the Moon, będący częścią szerszej koncepcji, w skład której wchodzi również wiosenno-letnia kolekcja marki.
Yulka Wilam za pomocą aparatu próbuje uchwycić wewnętrzny świat dzieci – ich wyobraźnię, fantazję i marzenia. Poetyckie, impresyjne fotografie zestawiane czasem w dość zaskakujący sposób budzą wspomnienia z dzieciństwa, rozbudzają tęsknotę za dziecięcą wolnością, swobodą i poczuciem dziecięcej wszechmocy.
Zdjęcia Yulki Wilam dla Kids on the Moon uciekają standardowemu myśleniu o fotografii modowej, zwłaszcza tej dziecięcej. Nie są to słodkie dzieciaki w słodkich ubraniach. Dzieci nie udają modeli, są sobą. Są szczere i naturalne, na ich twarzach widać prawdziwe emocje. Bawią się w sali gimnastycznej. I nagle dzieje się coś magicznego – sala gimnastyczna zamienia się w nieograniczoną przestrzeń dziecięcej wyobraźni, zwykłe dzieci stają się bohaterami kosmicznej opowieści…
Projekt fotograficzny Yulki Wilam jest częścią strategii Kids on the Moon, która obejmuje współpracę z artystami na arenie polskiej i międzynarodowej, promocję talentów oraz zachęca do rozwijania pasji od najmłodszych lat.
Fotografie składające się na projekt Moonsafari-Yulka Wilam dla Kids on the Moon będzie można oglądać między 1 a 14 czerwca b.r. w ramach Kraków Photo Fringe, będącego częścią prestiżowego festiwalu Miesiąc Fotografii w Krakowie. Wystawa odbędzie się w Creme de la Creme, ul. Józefa 5, w Krakowie.
Moonsafari – Yulka Wilam dla Kids on the Moon
Zdjęcia: Yulka Wilam/AFPHOTO
Make-up: Gosia Macias
Fryzury: Krystyna MłyńskaBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

Instagram

-

-

-