powrót do strony głównej / back to main page

Waiting for the guests


 • 6

”Człowiek rozwija się przez całe życie, ale jednak to, co nabył w dzieciństwie, pozostaje zasadniczą wytyczną na dalszy ciąg jego nieraz zmiennej i burzliwej historii” – napisał Antoni Kępiński. Brytyjski „ Hackett London” skrupulatnie hołduje tej zasadzie, tworząc kolekcje dla chłopców. Prosto, wygodnie i z klasą – brytyjska marka odzieżowa Hackett, niezależnie od obowiązujących trendów, jest zawsze wierna angielskiej tradycji. Dość konserwatywne podejście do dynamicznie zmieniającego się rynku mody sprawia, że dzięki kolekcjom Hackett można sobie w każdej chwili przypomnieć, jak wyglądał klasyczny angielski dżentelmen. Oferta skierowana jest do osób ceniących sobie wysublimowany styl, wysmakowane dodatki i perfekcyjnie skrojony fason. Dbałość o detale i selekcja najwyższej jakości materiałów sprawia, że Hackett proponuje styl, o jakim marzy niemal każdy mężczyzna. Ważną część kolekcji brytyjskiej firmy stanowi szeroka oferta ubrań dla małych, przyszłych dżentelmenów. 
Zostawiam Was z kilkoma kadrami dzieci oczekujących na pierwszych gości ... a jutro nasze dekoracje urodzinowe i urywki przyjęcia. Olivier :
Marynarka / Jacket - Hackett Lomdon - at Childrensalon.com - KLICK

Koszula / Shirt - Hackett London - at Childrensalon.com - KLICK

Spodenki / Shorts - Hackett London - at childrensalon.com - KLICK

Buty / Shoes - Hackett London  - at childrensalon.com - KLICK


Vivienne : 

Sukienka / Dress - Simonetta - at childrensalon.com - KLICK 

Buty / Shoes - Manuela de Juan - KLICK
6 komentarzy:

 1. Vivka jaka wdzięczna...:) a Oli prawdziwy dżentelmen....:) Oglądając te zdjęcia żałuje, że bliźniąt nie mam albo, że ja brata bliźniaka nie mam...
  Są Rewelacyjni...

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudownie bajkowo i z dużą dozą elegancji.Widać dbałość o każdy detal.Podziwiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Myślę, że klasyka w dobrym wydaniu zawsze się obroni. Świetnie ubrane Twoje dzieciaczki na urodziny. Niby prosto, ale jest w tym stroju coś takiego, no brakuje mi słowa, co świadczy o niezwykłym smaku i klasie.
  Bardzo mi się podoba te stylizacja. I jak zwykle piękne zdjęcia!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudowne zdjecia!
  Piekna sukienka ale $350? Kogo stac tyle zaplacic?

  OdpowiedzUsuń
 5. Cudne zdjęcia , piękne stylizacje i prześliczny wianuszek :)

  OdpowiedzUsuń

Instagram

-

-

-